Пошукові котушки для металошукачів: коротко про основне

Металошукачі у нашому житті – не така вже й рідкість, їх використовують у різноманітних сферах діяльності. На ринку представлена велика кількість різних моделей металошукачів, проте для багатьох не зовсім зрозуміло, як вибрати потрібний.

Як відомо, будь-яка велика покупка потребує значних зусиль та часу для пошуку найкращого варіанту. Під час вибору того чи іншого металошукача обов’язково потрібно звертати увагу на укомплектованість обладнання. Наприклад, котушка для приладу входить в комплект будь-якого металошукача, і для перших пошуків її буде достатньо, але надалі для організації кращих та якісніших пошуків необхідно мати в наявності декілька видів котушок.

Основним завданням під час вибору котушки є врахування: розташування місця, де буде здійснюватися пошук; структури ґрунту та наявності різноманітних мінеральних речовин; також все залежить від того, що ви шукаєте. Існує велика кількість критеріїв, за якими можна класифікувати котушки:

за розмірами виділяють: маленькі, середні та великі котушки;
за формою: коло, метелик та еліпс;
діапазон пошуку: висока частота для проведення пошуків невеликих предметів, низька – для великих.

Кожна котушка навіть найпростішого металодетектора складається із двох петель, одна з яких передавальна – випромінює електромагнітне поле, а інша приймаюча – стежить за найменшими змінами; поле змінюється тільки в тому випадку, якщо якийсь металевий предмет потрапляє у створене електромагнітне поле.

Безперечно, котушки у формі еліпса значно краще розділяють предмети, які розташовані близько один від одного, а також дають можливість здійснювати пошук у засмічених ділянках. Кругла котушка працює на більшій глибині, ніж котушка у формі еліпса. Тому головне у виборі металошукачів – визначитися із місцем організації пошуків, оскільки саме від цього залежить комплектація такого приладу.

У нашому інтернет-магазині «Best MD» ви можете придбати як простий металошукач, так і надпотужний. Наша компанія є офіційним представником багатьох відомих брендів. У нас ви знайдете великий асортимент обладнання за доступною ціною. Ми здійснюємо як оптові, так і роздрібні продажі.

Якщо сума замовлення перевищує 2 000 гривень, доставка нашим коштом. Якщо маєте додаткові питання, звертайтеся – з радістю допоможемо. Ми надаємо офіційну українську гарантію терміном від 2 до 5 років залежно від обраного обладнання. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.