Потужний металошукач: характеристика магнітів

Металошукачі сьогодні є доволі затребуваним обладнанням. Хоча багато хто думає, що використовують металодетектори лише при пошуках цінних металів, задіяні вони у різних сферах життя. Так, металошукачі застосовують у будівельній і ремонтній сфері, в археологічних пошуках, їх використовують охоронні структури та експерти криміналістики. Ну і, звичайно, металодетектори - незамінний атрибут військової сфери.

Потужний металошукач є ефективним навіть на сильно засмічених територіях, де потрібно здійснювати пошук дрібних предметів.  Проте дуже важливо обрати правильний магніт, оскільки кожен із них має свої унікальні та універсальні особливості.

Так, виділяють односторонні та двосторонні магніти: перші призначені для пошуку речей, маса яких не перевищує 300 кг, найчастіше такі магніти використовуються у побутових цілях. Двосторонні магніти мають широку сферу використання, як у побуті, так і в професійній сфері, оскільки мають більш потужні технічні характеристики. Окремою групою виділяють пошукові магніти для тралення, які призначені для обстеження великих територій і мають найбільшу силу утримання та контактну поверхню.

Що ж таке сила утримання (сила відриву), на яку радять звернути увагу фахівці? Це сила, з якою металошукач притягує до себе об'єкти, які містять метал. У сучасних пристроях сила утримання коливається у межах 80-800 кг. Варто зазначити, що цей показник стосується ідеальних умов, коли металевий об'єкт має гладку, рівну і чисту поверхню. Коли ж метал брудний або побитий корозією, показник сили відриву знижується.  

Має значення і вага металошукача, адже від цього напряму залежить зручність роботи. Чим легше обладнання, тим краще з ним працювати.

Купуючи металошукач, насамперед потрібно визначитися, для яких цілей та в яких умовах ви будете його використовувати. Покупка металодетектора є нелегким процесом, бо потрібно детально ознайомитися із його характеристиками, адже спонтанна та необдумана покупка може виявитися неякісною та прослужить вам нетривалий час. Провідні спеціалісти виділяють низку металошукачів відмінної якості, до них належать Fisher, Garrett, Minelab, Mars MD та багато інших.

Придбати металодетектор належної якості ви маєте змогу в нашому інтернет-магазині «Best MD», який є офіційним дилером найвідоміших світових брендів. Ми пропонуємо великий вибір пристроїв за вигідною ціною. Здійснюємо оптовий та роздрібний продаж, у разі замовлення на суму від 2000 гривень доставку здійснюємо безкоштовно. Також у нас можна отримати професійну консультацію, що допоможе вам при виборі.